Masivní dřevěné podlahy

Podlahy z dřevěného masivu se používají už od pradávna. Jsou oblíbené díky svým tepelně izolačním vlastnostem a díky velmi dlouhé životnosti těchto podlah. Kromě toho dodají do vašeho interiéru atmosféru komfortu a pohody. masivní dřevěné podlahy jsou k dispozici z různých typů dřeva. Můžete si vybrat z kvalitního dubového dřeva, které je nejoblíbenějším typem podlah, nebo dát přednost masivním exotickým podlahám, které se vyznačují dokonalou kvalitou a trvanlivostí. Tyto podlahy pak vydrží i několik generací. Vybírat pak můžete z velkého množství barevných odstínů. Kromě skvělých izolačních a pevnostních vlastností jsou exotické masivní dřevěné podlahy trendem současnosti.

Masivní dřevěné podlahy jsou k dispozici ve dvou rozměrech. Maloformátové a velkoformátové. Maloformátové podlahy jsou vyráběny o síle 15 mm v délkách cca 1 metr. Velkoformátové jsou zpravidla vyráběny o síle 20 mm v délkách až 2 metry. Jedná se o stoprocentně přírodní materiál bez použití jakýchkoliv chemikálií. Pokládka podlah se provádí na rovnou podlahu zbavenou prachu a nečistot. V případě že podkladovou plochou jsou např. prkna přibíjí se podlaha pomocí hřebíků. Pokud je podkladovým materiálem beton provádí se pokládka celoplošným lepením trvale pružným lepidlem přímo na beton. Dále se podlahy zpravidla brousí a tmelí podobně jako parkety. Jako povrchová úprava se nanáší lak nebo tvrdý podlahový olej.

Pokud jste majiteli takovéto masivní dřevěné podlahy a rádi byste oživili její vzhled, jsme pro vás k dispozici i s broušením a renovací. Broušení parket a renovace parket provádí naši zaměstnanci s mnohaletou praxí. Výsledkem pak bude pro vás podlaha jako nově položená.

Vzorník podlah

Vyberte si z široké nabídky vzorů dřevěných podlah. U nás si vybere každý. Pokud v naší galerii nenaleznete vzor podle představ, napište nám, rádi Vám zašleme katalogy s kompletní nabídkou dřevěných plovoucích podlah.

Kontaktujte nás:

Leave a Comment