Vinylové podlahy

Vinylové podlahy jsou maximálně odolné proti opotřebení a nejrůznějším nečistotám. Zároveň jsou nenáročné na údržbu, což z vinylové podlahy činí téměř dokonalý produkt.  Vinylové podlahy neobsahují žádné zdravotně závadné látky – jsou tedy ideální hlavně pro alergiky. Ale i jinak mají vinylové podlahy široké spektrum využití, hodí se prakticky kamkoliv – do bytů, kanceláří, restaurací, obchodů, hotelů, atp.

Oproti laminátovým podlahám mají vinylové podlahy velkou výhodu v tom, že jejich povrch je zajímavý, pružný a v případě poškození se vrací zpět do původního stavu. Také jsou tvrdší a daleko odolnější proti poškrábání, výrazně teplejší na dotyk a přísně antistatické. Vinylové podlahy jsou vhodné i pro pokládku podlahového topení.  Pokud máte zájem i o položení vinylové podlahy, jsme vám k dispozici. Pokládka podlah je naše hlavní činností.

Vzorník podlah

Vyberte si z široké nabídky vzorů vinylových podlah. U nás si vybere každý. Pokud v naší galerii nenaleznete vzor podle představ, napište nám, rádi Vám zašleme katalogy s kompletní nabídkou vinylových podlah.

Kontaktujte nás:

Leave a Comment