Prodej a montáž dveří

Dveře a dřevěné zárubně dokáží dodat vašemu domovu příjemný vzhled a vytvořit tu správnou domácí atmosféru. Nabízíme vám prodej a montáž dveří kvalitních interiérových dveří a zárubní světových značek.

Dveře jsou rozděleny do různých modelových řad podle šířky, typu dřeviny a barvou. Ke všemu si můžete vybrat z široké nabídky skel a zasklívacích lišt. Některé interiérové dveře se vyrábějí přímo na zakázku, čímž je posílena jejich kvalita. Díky kvalitnímu materiálu je již většina vnitřních dveří chráněna proti oděru a mechanickému poškození. Vzhled vnitřních dveří a volba skleněné výplně pak již záleží na Vašem výběru, umíme udělat domov.

V neposlední řadě Vám nabízíme zakázkovou  výrobu dveří z masivu,  jejichž povrch je kartáčován pro zvýraznění kresby dřeva, nebo opatřen barevnou patinou.

Oblíbené se stávají celoskleněné dveře a stěny díky jejich Jednoduchosti, eleganci a dokonalé harmonii s prostředím. Nekonečné možnosti vytváření designového prostředí za pomocí kaleného skla je možné díky použití bohaté nabídky firmy Dorma. Dorma glass je největší výrobce kování pro celoskleněné dveře.

Sortiment vnitřních dveří se neustále rozšiřuje. Dokážeme vyjít vstříc všem vašim představám díky spolupráci s předními výrobci jako je firma SAPELI a.s., dveře PRUM, nebo vnitřní dveře společnosti SOLODOOR a.s.

Tyto firmy se zaměřují se na výrobu nejen praktických a vkusných dveří, ale i pro náročnější zákazníky vytváří náročnější designy, které mnohé překvapí svojí odvážností, přitom však zachovávají střídmost a praktičnost. Hlavním výrobním programem společnosti SOLODOOR a.s. jsou interiérové dveře a obložkové zárubně nejrůznějších typů ve vzájemně sladěných designech. Stálý sortiment dveří a obložkových zárubní pokrývá celou škálu požadavků našich zákazníků a je neustále doplňován o nové návrhy designu. V nabídce naleznete dveře a zárubně v různých povrchových úpravách jako je například folie, 3D folie, CPL lamino a dýha.

Montáž dveří a zárubní:

Pokud si vyberete z široké nabídky dveří, rádi za vámi dorazíme a dveře se zárubněmi namontujeme. Montáž dveří a zárubní provádí naši zkušení zaměstnanci, kteří odvedou opravdu kvalitní práci se zárukou. Naši pracovníci si vše potřebné přivezou sami, jen je třeba před samotnou montáží připravit vhodné podmínky pro práci. Jedná se zejména o dokončené stavební úpravy, dostatečný prostor pro odložení materiálů, přívod elektrického proudu, pokojová teplota pro správné tuhnutí vyplňujících materiálů. Instalaci a montáži dveří a zárubní pak již nic nebrání.

Kontaktujte nás:

Vyberte si z nabídky Dveří

Leave a Comment