Schodiště

Potřebujete kvalitní schodiště pro svůj dům? Vyrobíme Vám schodiště v provedení samonosné celodřevené, kov- sklo, nebo obklady betonových schodů stejným materiálem, ze kterého je Vaše podlaha. Schodiště tvoří nedílnou součást interiéru, je tedy třeba dbát i na architektonické řešení schodů.

Nabídka schodišť a zábradlí

Nabídka schodišť je velmi široká. Vždy záleží na zákazníkovi, z jakého materiálu schody preferuje a jak se hodí schody do interiérů. Schodiště pak vyrábíme podle velikosti a dispozic samotného domu. Pro menší prostory je vhodné schodiště točité, zabírá nejméně prostoru. Přízemní schodiště se hodí tam, kde máte dostatek místa, a můžete tento prostor využít pro pěkné, pozvolně stoupající schody s mezipatrem. Na chaty a chalupy, nebo opět do menších místností se hojně využívá schodiště šetřící. Toto schodiště je více strmé než běžné schody. Seženete od nás prakticky všechny myslitelné typy schodišť a schodů.

Ke schodům náleží také zábradlí. Je to z důvosu jak bezpečnostního tak dnes i designového. Proto pro své schody můžete mít pěkné designové zábradlí například ze skla nebo ocelové.

Prohlédněte si naší galerii a nechte se inspirovat.

Galerie schodišť:

Kontaktujte nás:

Leave a Comment